Филтри -

Комбајни за жито FENDT

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

70 огласа: Комбајни за жито FENDT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.641 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2011 Километража 1772 м/ч Сила
Данска, Dk-6000 Kolding
Контактирајте го продавачот
320.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2020 Километража 630 м/ч Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 600 м/ч Сила
Германија, Sittensen
комбајн за жито FENDT IDEAL 7 PL - Para Level – AllDrive 4WD комбајн за жито FENDT IDEAL 7 PL - Para Level – AllDrive 4WD комбајн за жито FENDT IDEAL 7 PL - Para Level – AllDrive 4WD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 337 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2019 Километража 721 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
96.555 €
Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 2291 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
129.900 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 607 м/ч Сила
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 12.2 м
Година 2021 Километража 375 м/ч Сила
Германија, Giebelstadt
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Работни часови на ротор 840 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 1400 м/ч Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
73.000 €
Година 2014 Километража 1179 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
комбајн за жито FENDT 5250 комбајн за жито FENDT 5250 комбајн за жито FENDT 5250
3
Контактирајте го продавачот
42.710 € PLN 191.100 PLN
Година 2005 Километража 4084 м/ч Сила
Полска, Grabowiec
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 4715 м/ч Сила
Бугарија, Вълчедръм
комбајн за жито FENDT IDEAL 8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2019 Километража 1017 м/ч Сила
Германија, Barsinghausen-Göxe
Контактирајте го продавачот
157.500 € Без ДДВ
Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 571 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
159.500 € Без ДДВ
Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 690 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
46.940 € PLN 210.000 PLN
Година 2006 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Prostynia
комбајн за жито FENDT 6275L комбајн за жито FENDT 6275L комбајн за жито FENDT 6275L
3
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Сила
Полска
нови комбајн за жито FENDT 6275L нови комбајн за жито FENDT 6275L нови комбајн за жито FENDT 6275L
3
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
420.000 € Без ДДВ
Брзина 20 км/ч
Година 2020 Километража 164 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
51.410 € PLN 230.000 PLN
Година 2011 Километража 1344 м/ч Сила
Полска, Zaklików
комбајн за жито FENDT 9460
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 1902 м/ч Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2016 Километража 965 м/ч Сила
Германија, Barsinghausen-Göxe
Контактирајте го продавачот
319.000 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2021 Километража Сила
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 585 м/ч Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
320.168 €
Година 2020 Километража 834 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 2800 м/ч Сила
Литванија, Prienai
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се