Филтри -

Комбајни за жито Deutz-Fahr од Унгарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Комбајни за жито Deutz-Fahr од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.380 € HUF 6.750.000 HUF
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 3956 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1997 Километража 3965 м/ч Сила
Унгарија, Tarcal
Контактирајте го продавачот
184.500 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
228.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
нови комбајн за жито Deutz-Fahr C7206 TS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија хидраулично
Година 2021 Километража Сила
Унгарија, Baja
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се