Филтри -

Комбајни за жито Deutz-Fahr од Европа

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

51 огласа: Комбајни за жито Deutz-Fahr

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Година 1998 Километража 3593 м/ч Сила
Германија, Hamburg
нови комбајн за жито Deutz-Fahr C7206 TS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија хидраулично
Година 2021 Километража Сила
Унгарија, Baja
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2000 Километража 9000 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2012 Километража 2703 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.4 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
21.420 € SEK 249.000 SEK
Година 1997 Километража 2330 м/ч Сила
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
3 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1997 Километража 4381 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.189 €
Ширина на опфаќање 1.8 м
Година 1993 Километража 4350 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 1998 Километража 4420 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Година Километража 2800 м/ч Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1998 Километража 4420 м/ч Сила
Германија, De-23758 Oldenburg In Holstein
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 1080 м/ч Сила
Романија, TELEORMAN
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1996 Километража Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
30.194 €
Година 1993 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.470 € HUF 8.000.000 HUF
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 01/1997 Километража 3965 м/ч Сила
Унгарија, Tarcal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Ширина на опфаќање 5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража 1670 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
комбајн за жито Deutz-Fahr 4075 - Brandschaden комбајн за жито Deutz-Fahr 4075 - Brandschaden
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/1997 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
12.184 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1980 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1992 Километража Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2006 Километража Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 2966 м/ч Сила
Германија, Oyten
комбајн за жито Deutz-Fahr M 1300 *zur Teileverwertung*
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1978 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Година 1998 Километража 3594 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
118.000 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2014 Километража 1900 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Евро Euro 3
Година 12/2022 Километража Сила
Германија, Berlin
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се