Филтри -

Комбајни за жито Deutz-Fahr

Резултати од пребарување: 237 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

237 огласа: Комбајни за жито Deutz-Fahr

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.393 € SEK 49.000 SEK
Година Километража 200 м/ч Сила
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
166.500 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1995 Километража 3595 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1998 Километража 4420 м/ч Сила
Германија, De-23758 Oldenburg In Holstein
Контактирајте го продавачот
166.500 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 7.5 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1994 Километража 4680 м/ч Сила
Германија, Kettenkamp
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
166.500 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
комбајн за жито Deutz-Fahr 4075 - Brandschaden комбајн за жито Deutz-Fahr 4075 - Brandschaden
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/1997 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1992 Километража Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 2966 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Евро Euro 6 Ширина на опфаќање 5500 м
Година 12/2017 Километража 1270 м/ч Сила
Романија, Bucharest
комбајн за жито Deutz-Fahr M 1300 *zur Teileverwertung*
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1978 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Ширина на опфаќање 7.2 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 20 км/ч
Година 2003 Километража 2424 м/ч Сила
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1996 Километража 3471 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
118.000 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2014 Километража 1353 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.380 € HUF 6.750.000 HUF
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 3956 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1997 Километража 3965 м/ч Сила
Унгарија, Tarcal
Контактирајте го продавачот
184.500 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
228.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Година 1979 Километража 2848 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
8.700 US$ EUR ≈ 8.030 €
Година 01/1978 Километража 1000 м/ч Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 237 огласа
Прикажи
Претплати се