Филтри -

Комбајни за жито DRONNINGBORG од Украина

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито DRONNINGBORG од Украина: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито DRONNINGBORG D 1200 комбајн за жито DRONNINGBORG D 1200
2
Контактирајте го продавачот
6.200 US$ EUR ≈ 5.947 €
Капацитет на резервоар за зрна 2500 м³ Ширина на опфаќање 3.3 м Висина за истовар 3 м Капацитет 40 т/ч Работна брзина 4 км/ч Брзина 20 км/ч
Година 1989 Километража 3000 м/ч Сила 95 кс
Украина, Сокаль
Контактирајте го продавачот
5.900 US$ EUR ≈ 5.659 €
Капацитет на резервоар за зрна 5.5 м³ Ширина на опфаќање 3.3 м Брзина 20 км/ч
Година 1988 Километража 1000 м/ч Сила 85 кс
Украина, Новоград-Волинський
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се