Филтри -

Комбајни за жито DEUTZ-FAHR од Германија

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

35 огласа: Комбајни за жито DEUTZ-FAHR од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито DEUTZ-FAHR M 1300 *zur Teileverwertung*
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1978 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Ширина на опфаќање 4.8 м
Година 1992 Километража Сила
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1996 Километража 3471 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Година 1998 Километража 3594 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Евро Euro 3
Година 12/2022 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
34.800 €
Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч
Година 1995 Километража 3642 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 400 м/ч
Година 2018 Километража 600 м/ч Сила
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 280 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
139.500 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 250 м/ч
Година 2016 Километража 750 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.994 €
Ширина на опфаќање 4 м Работни часови на ротор 2850 м/ч
Година 1992 Километража Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 400 м/ч
Година 2018 Километража 600 м/ч Сила
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 400 м/ч Сила
Германија, Windsbach
Контактирајте го продавачот
12.605 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1980 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
12.605 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1980 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2020 Километража 920 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1989 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
110.840 €
Ширина на опфаќање 5.4 м Работни часови на ротор 583 м/ч
Година 2016 Километража 972 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Ширина на опфаќање 36 м
Година 1990 Километража 3100 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 2966 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
146.900 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2018 Километража 317 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1979 Километража 3751 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
85.800 €
Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 830 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2007 Километража 2732 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
139.900 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 577 м/ч
Година 2016 Километража 772 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 1997 Километража 1934 м/ч Сила
Германија, Oyten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се