Филтри -

Комбајни за жито DEUTZ-FAHR од Европа

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

45 огласа: Комбајни за жито DEUTZ-FAHR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1992 Километража Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1990 Километража 3100 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 400 м/ч
Година 2018 Километража 600 м/ч Сила
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.3 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2016 Километража 1118 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 5 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м Висина за истовар 4 м Капацитет 10 т/ч Работни часови на ротор 3690 м/ч Работна брзина 5 км/ч Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1991 Километража 3690 м/ч Сила
Полска, ŁUBOWO
Контактирајте го продавачот
12.184 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1980 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Година 1994 Километража 4670 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 400 м/ч Сила
Германија, Windsbach
Контактирајте го продавачот
3.130 € PLN 14.000 PLN
Година 1984 Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Година 2017 Километража 280 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1989 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 1997 Километража 1934 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
20.248 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.6 м
Година 1986 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 2966 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2000 Километража 2660 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
91.284 €
Работни часови на ротор 297 м/ч Брзина 26 км/ч
Година 2018 Километража 297 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
75.546 €
Година 2012 Километража 675 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 20 км/ч
Година 1994 Километража 5933 м/ч Сила
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
110.840 €
Ширина на опфаќање 5.4 м Работни часови на ротор 584 м/ч
Година 2016 Километража 972 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се