Филтри -

Комбајни за жито Claas од Унгарија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Комбајни за жито Claas од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
122.000 €
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 2014 Километража 3252 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
121.950 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 2 м/ч
Година 2014 Километража 3252 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
179.950 €
Ширина на опфаќање 8 м Работни часови на ротор 2 м/ч
Година 2017 Километража 4868 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
162.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 1245 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
86.900 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 5785 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
65.500 €
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2007 Километража 4474 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
65.500 €
Ширина на опфаќање 5 м Работни часови на ротор 3 м/ч
Година 2007 Километража 4474 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
387.500 € Без ДДВ
Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 15 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
129.950 €
Ширина на опфаќање 20 м Работни часови на ротор 2 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2013 Километража 2951 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
129.950 €
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 2951 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
144.700 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 3045 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 3 м/ч
Година 2007 Километража 5175 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се