Филтри -

Комбајни за жито Claas од Украина

Резултати од пребарување: 433 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

433 огласа: Комбајни за жито Claas од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.360 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1987 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
115.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2006 Километража 2435 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
144.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража 2588 м/ч Сила
Украина, смт Гребінки Васильківський р-н
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Работни часови на ротор 1800 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2006 Километража 3200 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 74.020 €
Година 2008 Километража Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
105.000 US$ EUR ≈ 97.150 €
Година 2012 Километража 1700 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Ширина на опфаќање 10.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража 722 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 1890 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 10.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 1591 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 9.3 м Работни часови на ротор 1276 м/ч Работна брзина 6 км/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2016 Километража 1276 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
250.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Капацитет на резервоар за зрна 12000 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 2900 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
77.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 1 Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража 3818 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
100.000 US$ EUR ≈ 92.520 €
Година 2008 Километража 6700 м/ч Сила
Украина, Tatarbunary
Контактирајте го продавачот
146.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Километража Сила
Украина, Бршадь
Контактирајте го продавачот
83.000 €
Година 2000 Километража Сила
Украина, Бршадь
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 2425 м/ч Сила
Украина, Криве Озеро
Контактирајте го продавачот
110.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2008 Километража 8800 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 2300 м/ч Сила
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
109.000 US$ EUR ≈ 100.900 €
Година 2011 Километража 2400 м/ч Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
131.000 US$ EUR ≈ 121.200 €
Година 2013 Километража Сила
Украина, Мильцы
Контактирајте го продавачот
131.000 US$ EUR ≈ 121.200 €
Евро Euro 4
Година 03/2014 Километража 1300 м/ч Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 74.020 €
Работни часови на ротор 3898 м/ч
Година 2007 Километража Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
490.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 12.3 м Работни часови на ротор 530 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2021 Километража 725 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
166.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1770 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
169.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 1421 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 433 огласа
Прикажи
Претплати се