Филтри -

Комбајни за жито Claas од Словенија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Комбајни за жито Claas од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Работни часови на ротор 890 м/ч Работна брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 1600 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 5.8 м³ Работни часови на ротор 3293 м/ч Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 4346 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Работни часови на ротор 950 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2020 Километража 1714 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11.5 м³ Работни часови на ротор 1701 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2014 Километража 2885 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Работни часови на ротор 1551 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 2580 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Работни часови на ротор 692 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 892 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Работни часови на ротор 769 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2021 Километража 1399 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 5627 м Работни часови на ротор 1664 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 2787 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11.5 м³ Работни часови на ротор 1109 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 2021 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Работни часови на ротор 317 м/ч Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2018 Километража 540 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 5.6 м³ Работни часови на ротор 1395 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража 2295 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Работни часови на ротор 654 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2020 Километража 1107 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Работни часови на ротор 1450 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 2450 м/ч Сила
Словенија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се