Филтри -

Комбајни за жито Claas од Романија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Комбајни за жито Claas од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Година 1997 Километража Сила
Романија, Roșiori de Vede
комбајн за жито Claas Lexion 540
1
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 7995 м/ч Сила
Романија
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Сила
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 3347 м/ч Сила
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2010 Километража 1500 м/ч Сила
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 5290 м/ч Сила
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
100 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Километража 4500 м/ч Сила
Романија, BIHOR
комбајн за жито Claas Lexion 630
1
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 4778 м/ч Сила
Романија, Sat Traian, Comuna Săbăoani, Jud. Neamț
Контактирајте го продавачот
118.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 2457 м/ч Сила
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
комбајн за жито Claas Dominator FOR PARTS за делови комбајн за жито Claas Dominator FOR PARTS за делови комбајн за жито Claas Dominator FOR PARTS за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 2386 м/ч Сила
Романија, Sacalaz
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 25 км/ч Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража 3324 м/ч Сила
Романија, Pielești
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 6500 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м Работни часови на ротор 2135 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2013 Километража 3506 м/ч Сила
Романија, Sacalaz
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 2050 м/ч Сила
Романија, Dn 69, Km 10+292 Loc. Sînandrei
комбајн за жито Claas Tucano 450
1
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 2258 м/ч Сила
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
268.900 €
Година Километража 2500 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
199.999 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2019 Километража 1405 м/ч Сила
Романија, Jablanova 16, 31000 Osijek
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се