Филтри -

Комбајни за жито Claas од Полска

Резултати од пребарување: 129 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

129 огласа: Комбајни за жито Claas од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.4 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 3460 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
140.000 € PLN 649.000 PLN
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2015 Километража 1230 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
142.400 € PLN 660.000 PLN
Година 2011 Километража 2480 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1997 Километража 2600 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 4.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража 710 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
48.510 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1998 Километража 3600 м/ч Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража 826 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
32.370 € PLN 150.000 PLN
Година 1996 Километража Сила
Полска, Bydgoszcz
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2009 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
73.370 € PLN 340.000 PLN
Година 2005 Километража 3332 м/ч Сила
Полска, Gubin
Контактирајте го продавачот
51.570 € PLN 239.000 PLN
Година 1998 Километража 4554 м/ч Сила
Полска, Szczytno
Контактирајте го продавачот
78.750 € PLN 365.000 PLN
Година 2008 Километража 3055 м/ч Сила
Полска, Ślesin
Контактирајте го продавачот
90.410 € PLN 419.000 PLN
Година 2014 Километража 1990 м/ч Сила
Полска, Krasnosielc
Контактирајте го продавачот
56.080 € PLN 259.900 PLN
Година 2000 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
67.530 € PLN 313.000 PLN
Година 2006 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Lubrza
Контактирајте го продавачот
67.970 € PLN 315.000 PLN
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 3500 м/ч
Година 2007 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 12 м Работни часови на ротор 2084 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 3344 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.5 м Работни часови на ротор 1664 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 2787 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 12 м Работни часови на ротор 2099 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 3196 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.7 м Работни часови на ротор 1237 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 2187 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2020 Километража 1108 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.7 м Работни часови на ротор 1450 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 2449 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.8 м Работни часови на ротор 316 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2018 Километража 540 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5 м Работни часови на ротор 305 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2019 Километража 569 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
35.600 € PLN 165.000 PLN
Година 2000 Километража 4640 м/ч Сила
Полска, Zaklików
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 129 огласа
Прикажи
Претплати се