Филтри -

Комбајни за жито Claas од Литванија

Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

85 огласа: Комбајни за жито Claas од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 02/2011 Километража 1605 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 691 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 1772 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 1254 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
301.000 €
Ширина на опфаќање 9.3 м
Година 2022 Километража 940 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
173.000 € Без ДДВ
Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 01/2011 Километража 1856 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
114.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³
Година 2011 Километража 2249 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³
Година 2013 Километража 2117 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
173.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11.5 м³
Година 2013 Километража 2696 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9.6 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2009 Километража 4227 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
нови комбајн за жито Claas Dominator 130
1
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Година 2023 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 803 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 1850 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 2500 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
190.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 1820 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 1280 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 1700 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 2192 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
495.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 598 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 2305 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 1660 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
235.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 1837 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
235.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 2312 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 2338 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
235.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 3141 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се