Филтри -

Комбајни за жито Claas од Летонија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Комбајни за жито Claas од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Година 2012 Километража 3501 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м Работни часови на ротор 1878 м/ч
Година 2005 Километража 3210 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 1997 Километража 3070 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.711 м
Година 2021 Километража Сила
Латвија, Jelgava, Jelgavas Novads
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.711 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 1015 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
294.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Ширина на опфаќање 9.296 м Брзина 30 км/ч
Година 2019 Километража 1954 м/ч Сила
Латвија, Jelagava
Контактирајте го продавачот
375.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.79 м
Година 2020 Километража 1373 м/ч Сила
Латвија, Jelgava, Jelgava
Контактирајте го продавачот
319.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12.31 м
Година 2019 Километража 2357 м/ч Сила
Латвија, Jelgava, Jelgavas Novads
Контактирајте го продавачот
319.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12.31 м
Година 2019 Километража 2324 м/ч Сила
Латвија, Jelgava, Jelgava
Контактирајте го продавачот
323.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12.01 м
Година 2017 Километража 1957 м/ч Сила
Латвија, Jelgava, Jelgavas Novads
Контактирајте го продавачот
319.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12.31 м
Година 2019 Километража 2307 м/ч Сила
Латвија, Jelgava, Jelgava
Контактирајте го продавачот
268.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.296 м
Година 2018 Километража 1435 м/ч Сила
Латвија, Jelgava, Jelgavas Novads
комбајн за жито Claas Mercator 70 комбајн за жито Claas Mercator 70
2
Контактирајте го продавачот
7.997 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1978 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
18.182 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1984 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
22.225 € Без ДДВ
Година 1984 Километража 2702 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Claas Dominator 56 комбајн за жито Claas Dominator 56
2
Контактирајте го продавачот
11.570 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година 1985 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
5.292 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година 1978 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Claas Lexion 570 комбајн за жито Claas Lexion 570
2
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2008 Километража 3200 м/ч Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.6 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1995 Километража 4725 м/ч Сила
Латвија, Riga
комбајн за жито Claas Dominator 76
1
Контактирајте го продавачот
12.397 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.9 м
Година 1980 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Claas Mercator 70
1
Контактирајте го продавачот
8.349 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
24.711 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1983 Километража 2714 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се