Филтри -

Комбајни за жито Claas од Холандија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Комбајни за жито Claas од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
137.500 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 1479 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Година 1990 Километража 6212 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
10.250 €
Година 1989 Километража 3264 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Година 2000 Километража 4663 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се