Филтри -

Комбајни за жито Claas од Германија

Резултати од пребарување: 239 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

239 огласа: Комбајни за жито Claas од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 1888 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
430.000 €
Работни часови на ротор 415 м/ч Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 706 м/ч Сила
Германија, De-96349 Steinwiesen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
179.000 €
Година 2013 Километража Сила
Германија, Schora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 2018 Километража 503 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
174.500 €
Година 2019 Километража 635 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 717 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 255 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2023 Километража 152 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 279 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 1295 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 278 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.3 м Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 412 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Година 2017 Километража 930 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
92.800 €
Ширина на опфаќање 10.5 м Работни часови на ротор 2537 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2009 Километража 3734 м/ч Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража 2228 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Година 2020 Километража 586 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
комбајн за жито Claas Trion 750
1
Контактирајте го продавачот
329.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2022 Километража 100 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.8 м Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 1100 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2022 Километража 102 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 119 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
комбајн за жито Claas LEXION 6700 TT mit V770
1
Контактирајте го продавачот
299.000 € Без ДДВ
Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 593 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 3209 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 1321 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 30 км/ч
Година 2012 Километража 2692 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 239 огласа
Прикажи
Претплати се