Филтри -

Комбајни за жито Claas од Европа

Резултати од пребарување: 562 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

562 огласа: Комбајни за жито Claas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Година 1997 Километража Сила
Романија, Roșiori de Vede
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 1395 м/ч Сила
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2001 Километража 3400 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.5 м Работни часови на ротор 2810 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 06/2006 Километража 4307 м/ч Сила
Словачка, Dolné Vestenice
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12.3 м Работни часови на ротор 1206 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 04/2016 Километража 1894 м/ч Сила
Словачка, Dolné Vestenice
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Ширина на опфаќање 5 м Работни часови на ротор 2 м/ч
Година 1997 Километража 3950 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 1900 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 459 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2019 Километража 459 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
269.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 526 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 792 м/ч Сила
Германија, De-39579 Neuendorf Am Speck
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Ширина на опфаќање 8 м Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2013 Километража 1980 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
86.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража Сила
Романија, Dărmănești
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Работни часови на ротор 890 м/ч Работна брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 1600 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³
Година 2011 Километража 2249 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
аукција 18.730 € SEK 217.000 SEK
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
80.200 € PLN 369.900 PLN
Година 2010 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2010 Километража 1500 м/ч Сила
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Брзина 35 км/ч
Година 2013-05-02 Километража Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1450 м/ч Работна брзина 30 км/ч
Година 05/2014 Километража Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Година 11/2014 Километража Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Година 07/2013 Километража 1650 м/ч Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 09/2013 Километража 2150 м/ч Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 11/2014 Километража 1891 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
192.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12.3 м
Година 11/2015 Километража Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.607 м
Година 1999 Километража Сила
Бугарија, гр. Дулово
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 562 огласа
Прикажи
Претплати се