Филтри -

Комбајни за жито Claas од Данска

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Комбајни за жито Claas од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2007 Километража 3181 м/ч Сила
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
77.057 €
Година 2005 Километража Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
173.657 €
Година 2012 Километража Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
173.657 €
Година 2011 Километража Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
197.794 €
Година 2012 Километража 1138 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
184.384 €
Година 2011 Километража Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
422.274 €
Година 2020 Километража 575 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
284.957 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2020 Километража 450 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
171.401 €
Ширина на опфаќање 35 м
Година 2010 Километража 1275 м/ч Сила
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
476.525 €
Година 2021 Километража Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
211.229 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2014 Километража 1175 м/ч Сила
Данска, Dk-6000 Kolding
Контактирајте го продавачот
240.888 €
Ширина на опфаќање 2.53 м
Година 2018 Километража 1183 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
184.406 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2011 Километража Сила
Данска, Dk-6000 Kolding
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 1900 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 3169 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
422.274 €
Ширина на опфаќање 35 м
Година 2020 Километража 650 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2000 Километража Сила
Данска
Контактирајте го продавачот
63.705 €
Ширина на опфаќање 2.46 м
Година 1999 Километража Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
173.657 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2012 Километража Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 1700 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
157.584 €
Година 2011 Километража 1488 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
26.168 €
Година 2012 Километража Сила
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се