Филтри -

Комбајни за жито Claas од Бугарија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Комбајни за жито Claas од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.570 € BGN 95.000 BGN
Година 2000 Километража 3850 м/ч Сила
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
48.570 € BGN 95.000 BGN
Година 2000 Километража 3992 м/ч Сила
Бугарија, Silistra
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
76.690 € BGN 150.000 BGN
Година 2006 Километража 4150 м/ч Сила
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
115.000 € BGN 225.000 BGN
Година 2011 Километража 2698 м/ч Сила
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
111.500 € BGN 218.000 BGN
Евро Euro 6
Година 2011 Километража 1706 м/ч Сила
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
81.810 € BGN 160.000 BGN
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 2924 м/ч Сила
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 2135 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12000 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 10/2011 Километража 1600 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12.3 м
Година 11/2015 Километража Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 09/2013 Километража 2150 м/ч Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Година 07/2013 Километража 1650 м/ч Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Евро Euro 6 Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1450 м/ч Работна брзина 30 км/ч
Година 05/2014 Километража Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Брзина 35 км/ч
Година 2013-05-02 Километража Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12 м³ Ширина на опфаќање 12 м
Година Километража Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Година 11/2014 Километража Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 4883 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
335.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 06/2019 Километража 970 м/ч Сила
Бугарија, Вълчедръм
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Година 2010 Километража 3757 м/ч Сила
Бугарија, Stara Zagora
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се