Филтри -

Комбајни за жито Claas од Белорусија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Комбајни за жито Claas од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 1050 м/ч Сила
Белорусија, Марьина Горка
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 33.220 €
Година 2006 Километража 5500 м/ч Сила
Белорусија, Slonim
Контактирајте го продавачот
169.000 US$ EUR ≈ 160.400 €
Година 2013 Километража 2600 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
130.000 US$ EUR ≈ 123.400 €
Година 2013 Километража 2830 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 4900 м/ч Сила
Белорусија, Hrodna
комбајн за жито Claas Dominator 108 SL MAXI комбајн за жито Claas Dominator 108 SL MAXI комбајн за жито Claas Dominator 108 SL MAXI
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Белорусија, Ashmyany
Контактирајте го продавачот
514.000 € Без ДДВ
Година 06/2021 Километража Сила
Белорусија, Mahilyow
Контактирајте го продавачот
349.000 € Со вклучен ДДВ
Година 06/2018 Километража 1847 м/ч Сила
Белорусија, Магілёў
Контактирајте го продавачот
280.000 US$ EUR ≈ 265.800 €
Капацитет на резервоар за зрна 12.8 м³ Работни часови на ротор 2400 м/ч
Година 08/2014 Километража Сила
Белорусија, Минская область
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се