Филтри -

Комбајни за жито Claas од Австрија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Комбајни за жито Claas од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.884 €
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 25 км/ч
Година Километража 5100 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
495.300 €
Година 2023 Километража 304 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
403.500 €
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Година 1968 Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2001 Километража 11280 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
30.884 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година Километража 5100 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Работни часови на ротор 454 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 760 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
438.000 €
Година 2021 Километража 616 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
168.000 €
Работни часови на ротор 1305 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 1681 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
149.115 €
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 3619 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
220.353 €
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 1516 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
59.292 €
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 30 км/ч
Година 1996 Километража 4331 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се