Филтри -

Комбајни за жито Claas

Резултати од пребарување: 1032 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1032 огласа: Комбајни за жито Claas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито Claas TUCANO570 4x4
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража 2136 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
108.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2006 Километража 3507 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
156.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража 2935 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
156.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
184.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража 2371 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
102.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража 6330 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Година 1997 Километража Сила
Романија, Roșiori de Vede
Контактирајте го продавачот
105.000 US$ EUR ≈ 96.830 €
Година 2012 Километража 1700 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
34.290 € PLN 148.000 PLN
Година 1992 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
16.220 € PLN 70.000 PLN
Година 2009 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
75.300 € PLN 325.000 PLN
Година 2007 Километража 3326 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
73.680 € PLN 318.000 PLN
Година 2006 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Ширина на опфаќање 10.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража 722 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
200.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 1890 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 10.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 1591 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 9.3 м Работни часови на ротор 1276 м/ч Работна брзина 6 км/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2016 Километража 1276 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
250.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Капацитет на резервоар за зрна 12000 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 2900 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
77.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 1 Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража 3818 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 2425 м/ч Сила
Украина, Криве Озеро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 1888 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
270.000 €
Година 2019 Километража 1280 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Година 2019 Километража 1377 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Година 2019 Километража 1457 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
430.000 €
Работни часови на ротор 415 м/ч Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 706 м/ч Сила
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 691 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1032 огласа
Прикажи
Претплати се