Филтри -

Комбајни за жито Challenger од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Комбајни за жито Challenger од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.970 €
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража Сила
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
39.900 US$ EUR ≈ 37.020 €
Капацитет на резервоар за зрна 10.57 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2009 Километража 8120 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.900 US$ EUR ≈ 37.020 €
Капацитет на резервоар за зрна 10.57 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2009 Километража 8300 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
39.900 US$ EUR ≈ 37.020 €
Капацитет на резервоар за зрна 10.57 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2009 Километража 7800 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се