Филтри -

Комбајни за жито Challenger

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Комбајни за жито Challenger

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 3400 м/ч Сила
Украина, Жашків
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.57 м³ Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 5900 м/ч
Година 2009 Километража 7800 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.57 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2009 Километража 6100 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.57 м³ Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 6190 м/ч
Година 2009 Километража 8120 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.57 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2009 Километража 8300 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се