Филтри -

Комбајни за жито Caterpillar

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Комбајни за жито Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
89.940 US$ EUR ≈ 84.470 €
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³
Година 12/2010 Километража 2065 м/ч Сила
Украина, Kyiv
комбајн за жито Caterpillar Lexion
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража Сила
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 79.830 €
Година 2005 Километража 2800 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 2657 м/ч
Година 2006 Километража 4169 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 1700 м/ч
Година 2006 Километража 2308 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 89.230 €
Година 2009 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
131.000 US$ EUR ≈ 123.000 €
Година 2013 Километража Сила
Украина, Мильцы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 103.300 €
Година 2010 Километража 2917 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 126.800 €
Година 2009 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Kharkiv
комбајн за жито Caterpillar Lexion 590R комбајн за жито Caterpillar Lexion 590R комбајн за жито Caterpillar Lexion 590R
3
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 126.800 €
Година 2009 Километража 2520 м/ч Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
60.250 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 1999 Километража 3736 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³
Година 2006 Километража Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 63.870 €
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2002 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 2175 м/ч Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
109.000 US$ EUR ≈ 102.400 €
Капацитет на резервоар за зрна 12700 м³ Работни часови на ротор 3344 м/ч
Година 2010 Километража Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
100 €
Година 2010 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 2400 м/ч
Година 2010 Километража 3400 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 72.320 €
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 72.320 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 1015 м/ч
Година 2010 Километража 1491 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се