Филтри -

Комбајни за жито Case IH од Украина

Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

136 огласа: Комбајни за жито Case IH од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Ширина на опфаќање 7.3 м Работни часови на ротор 2300 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 3000 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
комбајн за жито Case IH 2388 комбајн за жито Case IH 2388
2
Контактирајте го продавачот
58.400 € Со вклучен ДДВ
Година 1998 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
комбајн за жито Case IH 7140 комбајн за жито Case IH 7140
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 1137 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 1137 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
комбајн за жито Case IH 6088 комбајн за жито Case IH 6088
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.3 м Работни часови на ротор 1870 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 1870 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
комбајн за жито Case IH 2388 комбајн за жито Case IH 2388
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 1980 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 1980 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
комбајн за жито Case IH 2388
1
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Година 1998 Километража 3300 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Километража 1980 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
195.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража 1138 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 61.690 €
Година 2008 Километража 6712 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Година 2009 Километража 1870 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
комбајн за жито Case IH 6130 комбајн за жито Case IH 6130 комбајн за жито Case IH 6130
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м Работни часови на ротор 1545 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 2046 м/ч Сила
Украина, Poltava
комбајн за жито Case IH 2366 комбајн за жито Case IH 2366 комбајн за жито Case IH 2366
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.5 м Работни часови на ротор 2218 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2000 Километража 2778 м/ч Сила
Украина, Poltava
комбајн за жито Case IH 1660 комбајн за жито Case IH 1660 комбајн за жито Case IH 1660
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1989 Километража 3016 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 1997 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Dnipro
комбајн за жито Case IH 2388 комбајн за жито Case IH 2388 комбајн за жито Case IH 2388
3
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 30.370 €
Година 2000 Километража Сила
Украина, Белая - Церковь
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 118.600 €
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Работни часови на ротор 1984 м/ч
Година 12/2012 Километража 2652 м/ч Сила
Украина, Саратський район
комбајн за жито Case IH 2388
1
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 1997 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
299.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 10.57 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Работни часови на ротор 917 м/ч Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2016 Километража 1317 м/ч Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2011 Километража 1500 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража Сила
Украина, Белая - Церковь
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.5 м Работни часови на ротор 3200 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1997 Километража 3900 м/ч Сила
Украина, Poltava
комбајн за жито Case IH 2166 комбајн за жито Case IH 2166
2
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 1997 Километража 4000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи
Претплати се