Филтри -

Комбајни за жито Case IH од Германија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Комбајни за жито Case IH од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
229.000 €
Година 2018 Километража 391 м/ч Сила
Германија, Gülzow-Prüzen Ot Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
249.000 €
Година 2018 Километража 496 м/ч Сила
Германија, Kunde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
199.900 €
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 780 м/ч
Година 2017 Километража 990 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
299.900 €
Брзина 25 км/ч
Година 2023 Километража 110 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
281.036 €
Ширина на опфаќање 35 м
Година 2020 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
482.000 €
Година 2023 Километража 90 м/ч Сила
Германија, Gülzow-Prüzen Ot Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 7.2 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 12/2022 Километража 67 м/ч Сила
Германија, Lübeck
комбајн за жито Case IH 1480 *zur Teileverwertung*
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1982 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
315.000 €
Година 2020 Километража 721 м/ч Сила
Германија, Gülzow-Prüzen Ot Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
168.000 €
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 815 м/ч Сила
Германија, De-89407 Steinheim
Контактирајте го продавачот
315.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 721 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража Сила
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 14.4 м³ Работна брзина 30 км/ч
Година 2016 Километража 1480 м/ч Сила
Германија, Rollwitz
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Година 2015 Километража 3250 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Ширина на опфаќање 10.6 м
Година 2015 Километража 3040 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
299.000 €
Работни часови на ротор 60 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 110 м/ч Сила
Германија, De-64823 Gross Umstadt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се