Филтри -

Комбајни за жито Case IH од Европа

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

70 огласа: Комбајни за жито Case IH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 7.2 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 12/2022 Километража 67 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Евро Euro 1 Капацитет на резервоар за зрна 6 м³ Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 03/1991 Километража Сила
Данска, Sydals
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Година 2012 Километража 3637 м/ч Сила
Бугарија, Starazagora
Контактирајте го продавачот
161.800 € PLN 750.000 PLN
Година 2015 Километража 2515 м/ч Сила
Полска, Dominów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 2536 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2014 Километража 3755 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.72 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 2300 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Година 2008 Километража 7612 м/ч Сила
Бугарија, Ruse
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 1 м/ч
Година 2002 Километража 2200 м/ч Сила
Германија, De-54516 Wittlich
Контактирајте го продавачот
166.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 1950 м/ч Сила
Романија, Jablanova 16, 31000 Osijek
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 3831 м/ч Сила
Романија, Dn 69, Km 10+292 Loc. Sînandrei
Контактирајте го продавачот
183.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 820 м/ч Сила
Романија, Jablanova 16, 31000 Osijek
комбајн за жито Case IH 1480 Axial-Flow
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 08/1982 Километража 3584 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
482.000 €
Ширина на опфаќање 11 м Работни часови на ротор 90 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
170.500 € PLN 790.000 PLN
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2018 Километража Сила
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
482.000 €
Година 2023 Километража 90 м/ч Сила
Германија, Gülzow-Prüzen Ot Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.15 м Работни часови на ротор 1726 м/ч
Година 2017 Километража 2426 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
163.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 1750 м/ч Сила
Романија, Jablanova 16, 31000 Osijek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.62 м Работни часови на ротор 8 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 21 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1993 Километража 3091 м/ч Сила
Франција, Fr-80700 Roye
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1991 Километража Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 78 м³
Година 2006 Километража 3900 м/ч Сила
Полска, Poniatowa
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 105 м³
Година 2010 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Poniatowa
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 74 м³ Работни часови на ротор 4800 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2000 Километража 4800 м/ч Сила
Полска, Poniatowa
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1998 Километража 4900 м/ч Сила
Полска, Poniatowa
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се