Филтри -

Комбајни за жито Case IH од Бугарија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Комбајни за жито Case IH од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
300.130 €
Година 2015 Километража 1200 м/ч Сила
Бугарија, Pleven
Контактирајте го продавачот
87.000 €
Година 2012 Километража 2397 м/ч Сила
Бугарија, Montana
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 2803 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се