Филтри -

Комбајни за жито Case IH

Резултати од пребарување: 213 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

213 огласа: Комбајни за жито Case IH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража Сила
Романија, Dărmănești
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 46.530 €
Година 2008 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 7.2 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 12/2022 Километража 67 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2003 Километража 2534 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
299.000 €
Работни часови на ротор 60 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 110 м/ч Сила
Германија, De-64823 Gross Umstadt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 20 км/ч
Година 2001 Километража Сила
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 104.500 €
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 6370 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 6700 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
комбајн за жито Case IH 2388 комбајн за жито Case IH 2388 комбајн за жито Case IH 2388
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.7 м Работни часови на ротор 1873 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 2534 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Евро Euro 1 Капацитет на резервоар за зрна 6 м³ Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 03/1991 Километража Сила
Данска, Sydals
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Ширина на опфаќање 7.3 м Работни часови на ротор 2300 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 3000 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
комбајн за жито Case IH 2388 комбајн за жито Case IH 2388
2
Контактирајте го продавачот
58.400 € Со вклучен ДДВ
Година 1998 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
комбајн за жито Case IH 7140 комбајн за жито Case IH 7140
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 1137 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 1137 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
комбајн за жито Case IH 6088 комбајн за жито Case IH 6088
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.3 м Работни часови на ротор 1870 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 1870 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
комбајн за жито Case IH 2388 комбајн за жито Case IH 2388
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 1980 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 1980 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
комбајн за жито Case IH 2388
1
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Година 1998 Километража 3300 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Година 2012 Километража 3637 м/ч Сила
Бугарија, Starazagora
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Километража 1980 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
195.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража 1138 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 61.730 €
Година 2008 Километража 6712 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Година 2009 Километража 1870 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
162.600 € PLN 750.000 PLN
Година 2015 Километража 2515 м/ч Сила
Полска, Dominów
комбајн за жито Case IH 6130 комбајн за жито Case IH 6130 комбајн за жито Case IH 6130
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м Работни часови на ротор 1545 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 2046 м/ч Сила
Украина, Poltava
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 213 огласа
Прикажи
Претплати се