Филтри -

Комбајни за жито CLAAS од Унгарија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Комбајни за жито CLAAS од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
384.200 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 155 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 6400 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
136.750 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 2 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 4785 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
199.900 € Без ДДВ
Брзина 25 км/ч
Година 2019 Километража 1651 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 6794 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
129.950 €
Ширина на опфаќање 20 м Работни часови на ротор 2 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2013 Километража 2951 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
129.950 €
Година 2013 Километража 2951 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
136.750 €
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 2015 Километража 4785 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
62.200 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 7341 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
184.200 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 1189 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Година 2002 Километража 4879 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се