Филтри -

Комбајни за жито CLAAS од Украина

Резултати од пребарување: 307 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

307 огласа: Комбајни за жито CLAAS од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито CLAAS Lexion 580
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Умань
комбајн за жито CLAAS Lexion460-480
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Украина, Умань
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
128.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9.6 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 1927 м/ч Сила
Украина, Ковель
Контактирајте го продавачот
170.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 1621 м/ч Сила
Украина, Ковель
Контактирајте го продавачот
125.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 1867 м/ч Сила
Украина, Ковель
Контактирајте го продавачот
48.500 US$ EUR ≈ 44.640 €
Капацитет на резервоар за зрна 7.5 м³ Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1995 Километража 3103 м/ч Сила
Украина, Ковель
Контактирајте го продавачот
128.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража 1970 м/ч Сила
Украина, Ковель
Контактирајте го продавачот
90.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
99.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 02/2008 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1999 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
198.000 US$ EUR ≈ 182.200 €
Капацитет на резервоар за зрна 12800 м³
Година 07/2012 Километража 1884 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
78.000 US$ EUR ≈ 71.790 €
Година 2006 Километража Сила
Украина, Київ
комбајн за жито CLAAS Lexion 600
1
Контактирајте го продавачот
154.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 3200 м/ч Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 124.300 €
Година 2013 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 147.300 €
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³
Година 12/2012 Километража 1643 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
69.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 04/2011 Километража 2278 м/ч Сила
Украина, Зборів
комбајн за жито CLAAS Dominator 108 SL
1
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.450 €
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 1994 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
59.900 US$ EUR ≈ 55.130 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2009 Километража 2073 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2019 Километража 738 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 2232 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 2359 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
комбајн за жито CLAAS 480 LEXION
1
Контактирајте го продавачот
73.000 €
Година 1999 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 34.050 €
Година 2008 Километража 9118 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 307 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се