Филтри -

Комбајни за жито CLAAS од Словенија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Комбајни за жито CLAAS од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Работни часови на ротор 1450 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 2450 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Работни часови на ротор 890 м/ч Работна брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 1600 м/ч Сила
Словенија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 7.5 м³ Работни часови на ротор 598 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2019 Километража 939 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Работни часови на ротор 1222 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 2095 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
230.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Работни часови на ротор 3141 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2018 Километража 4388 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
305.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Работни часови на ротор 338 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража 528 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
286.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Работни часови на ротор 772 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 1041 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 5.2 м³ Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1996 Километража 4711 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 5.8 м³ Работни часови на ротор 3293 м/ч Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 4346 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Работни часови на ротор 317 м/ч Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2018 Километража 540 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 8.6 м³ Работни часови на ротор 2613 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2005 Километража 3929 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11.5 м³ Работни часови на ротор 1701 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2014 Километража 2885 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
182.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 7.5 м³ Работни часови на ротор 264 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража 429 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 5626.5 м Работни часови на ротор 1664 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 2787 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 7.5 м³ Работни часови на ротор 1160 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2016 Километража 1836 м/ч Сила
Словенија
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се