Филтри -

Комбајни за жито CLAAS од Романија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Комбајни за жито CLAAS од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2018 Километража 890 м/ч Сила
Романија, Săcălaz
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Работни часови на ротор 415 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2016 Километража 650 м/ч Сила
Романија, Judet Sibiu
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
100 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Километража 4500 м/ч Сила
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 2065 м/ч Сила
Романија, TELEORMAN
Контактирајте го продавачот
147.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 3312 м/ч Сила
Романија, Sat Traian, Comuna Săbăoani, Jud. Neamț
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Година 1988 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година Километража Сила
Романија, Budila Brasov
комбајн за жито CLAAS Dominator FOR PARTS за делови комбајн за жито CLAAS Dominator FOR PARTS за делови комбајн за жито CLAAS Dominator FOR PARTS за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
148.900 € Без ДДВ
Година 2012-01-01 Километража 2400 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 3433 м/ч Сила
Романија, TELEORMAN
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 1238 м/ч Сила
Романија, TELEORMAN
Контактирајте го продавачот
575.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 688 м/ч Сила
Романија, TELEORMAN
Контактирајте го продавачот
10 €
Година Километража Сила
Романија
комбајн за жито CLAAS Consul 55 за делови комбајн за жито CLAAS Consul 55 за делови
2
Контактирајте го продавачот
10 €
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10 €
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
174.900 € Без ДДВ
Година 2021-01-01 Километража 204 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
114.900 € Без ДДВ
Година 2014-01-01 Километража 1470 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се