Филтри -

Комбајни за жито CLAAS од Полска

Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

66 огласа: Комбајни за жито CLAAS од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 900 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Полска, Korfantów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража Сила
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
110.310 €
Година 2015 Километража 530 м/ч Сила
Полска, Ujazd
Контактирајте го продавачот
174.853 €
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2014 Километража 1528 м/ч Сила
Полска, Brodnica
Контактирајте го продавачот
46.370 € PLN 219.000 PLN
Година 1999 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2002 Километража 3200 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
129.200 € PLN 610.000 PLN
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 2900 м/ч Брзина 28 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 4600 м/ч Сила
Полска, Krzykosy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1997 Километража 3900 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2006 Километража 3259 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
комбајн за жито CLAAS Tucano 430
1
Контактирајте го продавачот
158.400 € PLN 748.000 PLN
Година 2016 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2008 Километража 2900 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
325.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12.8 м³ Ширина на опфаќање 10.8 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража 1168 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 1543 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2017 Километража 2103 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Работни часови на ротор 1260 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 2177 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2009 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
56.960 € PLN 269.000 PLN
Ширина на опфаќање 7.5 м Работни часови на ротор 2500 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2002 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
комбајн за жито CLAAS Lexion 450 TT 4x4
1
Контактирајте го продавачот
69.660 € PLN 329.000 PLN
Година 1997 Километража 2625 м/ч Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
318.000 €
Работни часови на ротор 97 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража 220 м/ч Сила
Полска, Bartoszewice
комбајн за жито CLAAS MEGA 370 комбајн за жито CLAAS MEGA 370
2
Контактирајте го продавачот
60.350 € PLN 285.000 PLN
Година 2007 Километража Сила
Полска, Jabłonna
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Година 1992 Километража Сила
Полска, Kodrąb
комбајн за жито CLAAS Lexion 770
1
Контактирајте го продавачот
116.500 € PLN 550.000 PLN
Година 2011 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Работни часови на ротор 616 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 970 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
319.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража 1022 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се