Филтри -

Комбајни за жито CLAAS од Летонија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Комбајни за жито CLAAS од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито CLAAS Mercator 70 комбајн за жито CLAAS Mercator 70
2
Контактирајте го продавачот
7.997 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1978 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
23.140 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.9 м
Година 1989 Километража 2639 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.225 € Без ДДВ
Година 1984 Километража 2702 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
18.182 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1984 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
20.661 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.7 м
Година 1985 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито CLAAS Dominator 56 комбајн за жито CLAAS Dominator 56
2
Контактирајте го продавачот
11.570 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година 1985 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
5.292 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година 1978 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
14.111 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1992 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2006 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2.7 м
Година 1994 Километража 1447 м/ч Сила
Латвија, Rīga
комбајн за жито CLAAS Dominator 76
1
Контактирајте го продавачот
12.397 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.9 м
Година 1980 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито CLAAS Dominator 86
1
Контактирајте го продавачот
14.876 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1984 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Капацитет 9 т/ч Работни часови на ротор 1522 м/ч Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 2167 м/ч Сила
Латвија, Iecava
комбајн за жито CLAAS Mercator 70
1
Контактирајте го продавачот
8.349 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
24.711 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1983 Километража 2714 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2006 Километража 3950 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2008 Километража 2736 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
24.794 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 1994 Километража 4703 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Година 1999 Километража 2199 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
182.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.3 м Работни часови на ротор 2204 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 04/2015 Километража 3084 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
336.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.8 м Работна брзина 745 км/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 07/2019 Километража 1302 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
325.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.3 м Работни часови на ротор 739 м/ч Брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 07/2017 Километража 992 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
310.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.3 м Работни часови на ротор 650 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 07/2018 Километража 1129 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
18.182 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.7 м
Година 1984 Километража 3725 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
50.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2003 Километража 4746 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се