Филтри -

Комбајни за жито CLAAS од Германија

Резултати од пребарување: 220 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

220 огласа: Комбајни за жито CLAAS од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
585.000 €
Ширина на опфаќање 12.5 м Работни часови на ротор 251 м/ч
Година 2021 Километража 390 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
126.050 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Работни часови на ротор 2704 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2009 Километража 4532 м/ч Сила
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 2000 Километража 2380 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Година 2008 Километража 1880 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
339.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 188 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
9.458 €
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
310.000 €
Ширина на опфаќање 12 м Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 659 м/ч Сила
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
310.000 €
Година 2017 Километража 659 м/ч Сила
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
13.300 €
Година 1976 Километража 1800 м/ч Сила
Германија, Ampfing
комбајн за жито CLAAS LEXION 600 TERRA-TRAC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 4245 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
89.500 €
Капацитет на резервоар за зрна 8.6 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2007 Километража 2487 м/ч Сила
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 245 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
238.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 240 м/ч Сила
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2011 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2007 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1495 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 2155 м/ч Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.5 м Работни часови на ротор 2735 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2006 Километража 3885 м/ч Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 1803 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 2477 м/ч Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
180.000 €
Ширина на опфаќање 12 м Работни часови на ротор 1 м/ч
Година 2013 Километража 2305 м/ч Сила
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
174.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 1737 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
комбајн за жито CLAAS Lexion 480 за делови комбајн за жито CLAAS Lexion 480 за делови комбајн за жито CLAAS Lexion 480 за делови
3
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Година 1998 Километража Сила
Германија, Meuspath
Контактирајте го продавачот
149.815 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 1495 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2012 Километража 2184 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
161.600 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 1 м/ч
Година 2014 Километража 1868 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
205.600 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1 м/ч
Година 2013 Километража 1913 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 220 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се