Филтри -

Комбајни за жито CLAAS од Франција

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито CLAAS од Франција: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито CLAAS dominator 98 sl комбајн за жито CLAAS dominator 98 sl комбајн за жито CLAAS dominator 98 sl
3
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Година 1995-08-08 Километража 5054 м/ч Сила
Франција, Fr-61700 Lonlay-L'abbaye
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Година 2002-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-62130 Herlin Le Sec
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Година 1995-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-61700 Lonlay-L'abbaye
E-FARM.COM
6 години на Agriline
комбајн за жито CLAAS tucano 440 t3 (839/100) комбајн за жито CLAAS tucano 440 t3 (839/100) комбајн за жито CLAAS tucano 440 t3 (839/100)
3
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Година 2009-08-08 Километража 2687 м/ч Сила
Франција, Fr-56300 Pontivy (56 - Morbihan)
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се