Филтри -

Комбајни за жито CLAAS од Европа

Резултати од пребарување: 565 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

565 огласа: Комбајни за жито CLAAS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.035 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1998 Километража 3600 м/ч Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
50.089 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1998 Километража 3600 м/ч Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
97.000 €
Година 2015 Километража Сила
Франција, Fr-03800 Saulzet
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Година 1997 Километража Сила
Романија, Roșiori de Vede
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Сила
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Година 2014 Километража 2300 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Работни часови на ротор 1551 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 2580 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
172.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2016 Километража 2092 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
286.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража 452 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
192.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 1527 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Ширина на опфаќање 6.6 м Работни часови на ротор 2698 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 1997 Километража 3926 м/ч Сила
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
190.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 2764 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража 2604 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
162.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2016 Километража 1226 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 2193 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 530 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража 3439 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
369.900 €
Година 2021 Километража 345 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
192.500 €
Година 2017 Километража 1512 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
26.715 €
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
93.200 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1 м/ч
Година 2012 Километража 2845 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 637 м/ч
Година 2013 Километража 911 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
комбајн за жито CLAAS tucano 430 комбајн за жито CLAAS tucano 430 комбајн за жито CLAAS tucano 430
3
Контактирајте го продавачот
159.000 €
Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 819 м/ч Сила
Германија, De-26899 Rhede-Brual
Контактирајте го продавачот
171.000 €
Година 2012 Километража 1788 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 565 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се