Филтри -

Комбајни за жито CLAAS од Бугарија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито CLAAS од Бугарија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.15 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 1800 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
168.700 € BGN 330.000 BGN
Година 08/2014 Километража 2100 м/ч Сила
Бугарија, Вълчи дол
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
148.300 € BGN 290.000 BGN
Година 04/2012 Километража 2700 м/ч Сила
Бугарија, Вълчи дол
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража Сила 500 кс
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
115.000 € BGN 225.000 BGN
Година 08/2011 Километража 1765 м/ч Сила 530 кс
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
127.800 € BGN 250.000 BGN
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 09/2011 Километража 1600 м/ч Сила 530 кс
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
115.000 € BGN 225.000 BGN
Капацитет на резервоар за зрна 12000 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 10/2011 Километража 1600 м/ч Сила 530 кс
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
141.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила 586 кс
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
191.700 € BGN 375.000 BGN
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 09/2013 Километража 2150 м/ч Сила 551 кс
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 3508 м/ч Сила 295 кс
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
76.690 € BGN 150.000 BGN
Суспензија хидраулично Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Висина за истовар 4.5 м Работна брзина 7 км/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража Сила 430 кс
Бугарија, Михайлово
Контактирајте го продавачот
191.700 € BGN 375.000 BGN
Година 07/2013 Километража 1650 м/ч Сила 551 кс
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2004 Километража 2410 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.607 м
Година 1999 Километража Сила 285 кс
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2000 Километража Сила
Бугарија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се