Филтри -

Комбајни за жито CLAAS од Белорусија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Комбајни за жито CLAAS од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
54.900 US$ EUR ≈ 50.200 €
Година 2005 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
52.550 € BYN 145.000 BYN
Година 2002 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
738.000 € Со вклучен ДДВ
Година 01/2019 Километража Сила
Белорусија, Buinichi
Контактирајте го продавачот
660.000 € Со вклучен ДДВ
Година 01/2019 Километража Сила
Белорусија, Buinichi
Контактирајте го продавачот
830.000 € Со вклучен ДДВ
Година 06/2018 Километража 1847 м/ч Сила
Белорусија, Магілёў
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2009 Километража 1050 м/ч Сила
Белорусија, Марьина Горка
Контактирајте го продавачот
280.000 US$ EUR ≈ 256.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 12.8 м³ Работни часови на ротор 2400 м/ч
Година 08/2014 Километража Сила
Белорусија, Минская область
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се