Филтри -

Комбајни за жито CLAAS од Австрија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Комбајни за жито CLAAS од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.400 €
Година 1968 Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
66.300 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2004 Километража 2780 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2001 Километража 11280 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
72.123 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2006 Километража 3050 м/ч Сила
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
108.000 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2005 Километража 3202 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
22.123 €
Година 1990 Километража 5380 м/ч Сила
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
22.123 €
Година 1990 Километража 5380 м/ч Сила
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
72.123 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2006 Километража 3050 м/ч Сила
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
108.000 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2005 Километража 3202 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
118.584 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2009 Километража Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
128.500 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2020 Километража 90 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
228.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2019 Километража 875 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
172.000 €
Работни часови на ротор 454 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 760 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се