Филтри -

Комбајни за жито CLAAS

Резултати од пребарување: 738 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

738 огласа: Комбајни за жито CLAAS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 620 м/ч Сила
Франција, ILLKIRCH
комбајн за жито CLAAS LEXION 660 TERRA TRAC комбајн за жито CLAAS LEXION 660 TERRA TRAC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2017 Километража 1142 м/ч Сила
Германија, Meppen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
249.500 € Без ДДВ
Година Километража 983 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
205.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Капацитет на резервоар за зрна 12000 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 1536 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
295.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 12 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 1320 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
262.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 12.8 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 1552 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
205.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 1526 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
198.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 1813 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.260 €
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Работна брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 04/2001 Километража Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
51.000 US$ EUR ≈ 47.330 €
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 12436 м/ч Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
комбајн за жито CLAAS LEXION 480 РОЗБОРКА комбајн за жито CLAAS LEXION 480 РОЗБОРКА
2
Контактирајте го продавачот
1 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 05/1999 Километража 7351 м/ч Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
комбајн за жито CLAAS Розборка Мега 208
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/1997 Километража Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
комбајн за жито CLAAS Розборка LEXION 450-460
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина за истовар 6 м
Година 11/1997 Километража 5900 м/ч Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/1997 Километража 5400 м/ч Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
54.900 US$ EUR ≈ 50.950 €
Година 2005 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
320.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 1077 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Работни часови на ротор 1450 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 2450 м/ч Сила
Словенија
комбајн за жито CLAAS 730
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
115.500 US$ EUR ≈ 107.200 €
Година 2012 Километража 2400 м/ч Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 2300 м/ч Сила
Украина, Гуляйполе
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 125.300 €
Година 2013 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2012 Километража 3433 м/ч Сила
Романија, TELEORMAN
Контактирајте го продавачот
300.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 704 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Година 2003 Километража 2315 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
225.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража 1658 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 738 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се