Филтри -

Комбајни за жито CHALLENGER од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито CHALLENGER од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.800 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 2263 м/ч Сила
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
33.580 € UAH 1.350.000 UAH
Година 2009 Километража 3500 м/ч Сила
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
23.630 € UAH 950.000 UAH
Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 4000 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 46.360 €
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 4000 м/ч Сила
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 56.670 €
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража Сила
Украина, Охиньки
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се