Филтри -

Комбајни за жито CATERPILLAR

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Комбајни за жито CATERPILLAR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 72.030 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 72.030 €
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
89.940 US$ EUR ≈ 84.130 €
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³
Година 12/2010 Километража 2065 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
131.000 US$ EUR ≈ 122.500 €
Година 2013 Километража Сила
Украина, Мильцы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 2657 м/ч
Година 2006 Километража 4169 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
комбајн за жито CATERPILLAR Lexion
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража Сила
Украина, Умань
Контактирајте го продавачот
114.000 US$ EUR ≈ 106.600 €
Година 2009 Километража 1475 м/ч Сила
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 1362 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
100 €
Година 2010 Километража Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
70.500 US$ EUR ≈ 65.950 €
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³
Година 2006 Километража 1980 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 63.610 €
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2002 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 63.610 €
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³
Година Километража Сила
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 2175 м/ч Сила
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
109.000 US$ EUR ≈ 102.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 12700 м³ Работни часови на ротор 3344 м/ч
Година 2010 Километража Сила
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 1015 м/ч
Година 2010 Километража 1491 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³
Година 2006 Километража Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 102.900 €
Година 2010 Километража 2917 м/ч Сила
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 79.510 €
Година 2005 Километража 2800 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 126.300 €
Година 2009 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Харьков
комбајн за жито CATERPILLAR Lexion 590R комбајн за жито CATERPILLAR Lexion 590R комбајн за жито CATERPILLAR Lexion 590R
3
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 126.300 €
Година 2009 Километража 2520 м/ч Сила
Украина, Харьков
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се