Филтри -

Комбајни за жито CASE IH од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито CASE IH од Полска: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
432,60 € PLN 1.999 PLN
Година 1998 Километража Сила
Полска, Ścinawka Średnia
Контактирајте го продавачот
60.380 € PLN 279.000 PLN
Ширина на опфаќање 7.3 м Работни часови на ротор 2800 м/ч Брзина 32 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 3700 м/ч Сила 400 кс
Полска, PAKOSŁAWICE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
53.010 € PLN 245.000 PLN
Година 2005 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Lipowa
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Година 1999 Километража Сила
Полска, Srebrna Góra
комбајн за жито CASE IH AF 7140 комбајн за жито CASE IH AF 7140 комбајн за жито CASE IH AF 7140
3
Контактирајте го продавачот
171.000 € PLN 790.000 PLN
Капацитет на резервоар за зрна 8277 м³ Брзина 36 км/ч
Година 2017 Километража 200 м/ч Сила 230 кс
Полска, Gorzów
Контактирајте го продавачот
46.560 € PLN 215.200 PLN
Година 2002 Километража 3400 м/ч Сила
Полска, Sarnówek
Контактирајте го продавачот
69.030 € PLN 319.000 PLN
Ширина на опфаќање 7.3 м Висина за истовар 4.5 м Работна брзина 8 км/ч Брзина 37 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
146.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2013 Километража 1952 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се