Филтри -

Комбајни за жито CASE IH од Германија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Комбајни за жито CASE IH од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Работни часови на ротор 5183 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 1997 Километража 7417 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
385.000 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2022 Километража 208 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
233.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 320 м/ч
Година 2018 Километража 535 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 420 м
Година 08/1982 Километража 3584 м/ч Сила
Германија, Oyten
комбајн за жито CASE IH 3500 med sidekniv
1
Контактирајте го продавачот
23.525 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2011 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
61.947 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2002 Километража 3575 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Година 1983 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Ширина на опфаќање 8 м Работни часови на ротор 785 м/ч
Година 2018 Километража 1095 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
154.000 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2014 Километража 2866 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2009 Километража 3450 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
139.400 €
Година 2011 Километража 1800 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
252.100 €
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
44.979 €
Работни часови на ротор 3 м/ч
Година 1998 Километража 4662 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
28.300 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 1716 м/ч Сила
Германија, Burkau
Контактирајте го продавачот
398.000 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2022 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Работни часови на ротор 1200 м/ч
Година 2015 Километража 2000 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
398.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 25 м/ч
Година 2022 Километража 60 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се