Филтри -

Комбајни за жито CASE IH од Франција

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито CASE IH од Франција: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Година 1988-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-86140 Saint Genest D'ambiere
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Година 1988-08-08 Километража 5210 м/ч Сила
Франција, Fr-86140 Saint Genest D'ambiere
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Година 1990 Километража 4100 м/ч Сила
Франција, ILLKIRCH
комбајн за жито CASE IH 2188
1
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Година 1996-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-44810 Heric
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 4 м³ Ширина на опфаќање 5.3 м Висина за истовар 5 м Капацитет 12 т/ч Работни часови на ротор 2000 м/ч Работна брзина 3 км/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1986 Километража 3300 м/ч Сила 235 кс
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2010-08-08 Километража Сила 370 кс
Франција, Fr-13760 Saint Cannat
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Година 1986 Километража 4069 м/ч Сила 380 кс
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Година 2014-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-44810 Heric
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се