Филтри -

Комбајни за жито CASE IH од Европа

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

53 огласа: Комбајни за жито CASE IH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
168.000 €
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража Сила
Германија, De-89407 Steinheim
Контактирајте го продавачот
243.650 €
Работни часови на ротор 450 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2018 Километража 645 м/ч Сила
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 12.5 м Работни часови на ротор 224 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 323 м/ч Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
125.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 1800 м/ч Сила
Германија, Oschersleben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 7.2 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 12/2022 Километража 67 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2014 Километража 1795 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 2890 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 3870 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
81.500 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 2350 м/ч
Година 2006 Километража 3220 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1991 Километража 4000 м/ч Сила
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Работни часови на ротор 3050 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража 3200 м/ч Сила
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 4977 м/ч Сила
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
254.000 €
Работни часови на ротор 280 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 450 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 4 м³ Ширина на опфаќање 5.3 м Висина за истовар 5 м Капацитет 12 т/ч Работни часови на ротор 2000 м/ч Работна брзина 3 км/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1986 Километража 3300 м/ч Сила
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
189.400 €
Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 2099 м/ч Сила
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 60 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 110 м/ч Сила
Германија, Gross-Umstadt
комбајн за жито CASE IH 8120
1
Контактирајте го продавачот
91.240 € PLN 414.000 PLN
Година 2009 Километража 3424 м/ч Сила
Полска, Lubin
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12.33 м³ Работни часови на ротор 2537 м/ч Брзина 2 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 3756 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 3250 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.6 м
Година 2015 Километража 3040 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се