Филтри -

Комбајни за жито CASE IH

Резултати од пребарување: 151 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

151 огласа: Комбајни за жито CASE IH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 51.200 €
Година 2008 Километража Сила
Украина, Кременчук
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10.58 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2009 Километража 1128 м/ч Сила
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
69.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2002 Километража 2152 м/ч Сила
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража 2100 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
399.000 US$ EUR ≈ 364.800 €
Евро Euro 2 Ширина на опфаќање 12 м
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
340.000 US$ EUR ≈ 310.900 €
Година 2021 Километража 370 м/ч Сила
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 146.300 €
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 10570 м³ Ширина на опфаќање 7.62 м Работни часови на ротор 5000 м/ч
Година 2014 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2014 Километража 1795 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
69.470 € GBP 62.000 GBP
Година 2008 Километража 2797 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
комбајн за жито CASE IH 2588 комбајн за жито CASE IH 2588 комбајн за жито CASE IH 2588
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
79.000 US$ EUR ≈ 72.230 €
Година 2007 Километража Сила
Украина, Гуляйполе
комбајн за жито CASE IH 2388 комбајн за жито CASE IH 2388 комбајн за жито CASE IH 2388
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
69.000 US$ EUR ≈ 63.090 €
Година 2006 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 86.860 €
Работни часови на ротор 6128 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 8231 м/ч Сила
Украина, Біла Церква
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 151 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се